In een rustige en aangename omgeving, op korte afstand van het centrum van Gistel, bevindt zich deze stijlvolle nieuwe verkaveling. De woningen combineren de charme van landelijk wonen met hedendaags comfort en een tijdloze architectuur.
Deze nieuw te bouwen woning werd ontworpen met aandacht voor ruimte, licht en functionaliteit. Via de inkomhal met gastentoilet en vestiaire kom je terecht in de ruime, lichtrijke leefruimte met open, volledig uitgeruste keuken en aansluitende berging/wasplaats. Op de verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een comfortabele badkamer.
Voor een optimaal wooncomfort is de woning volledig voorzien van vloerverwarming, zowel op het gelijkvloers als boven. Daarnaast beschikken de verschillende ruimtes, inclusief badkamer, over een afzonderlijke thermostaatregeling.
Standaard wordt de woning uitgerust met een aluminium carport.
Aankoop mogelijk aan 6% btw op de constructiewaarde*
* mits voldoen aan de geldende voorwaarden.
| Adres: | Trapezestraat 17/LOT12 Gistel |
| Referentie: | Trapezestraat 17 LOT 12 |
| Vraagprijs: | € 403.340/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 305 m² |
| Perceelbreedte: | 10,5 m |
| Perceeldiepte: | 30,9 m |
| Bewoonbare opp.: | 187 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 7,25 m |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
+32 50 69 52 51
kim@immodereeper.be