In een rustige en aantrekkelijke nieuwe verkaveling verrijst deze charmante nieuwbouwwoning in tijdloze pastoriestijl. Een ideale combinatie van karaktervolle architectuur, hedendaags comfort en extra uitbreidingsmogelijkheden.
De woning beschikt over een lichtrijke leefruimte met grote raampartijen die zorgen voor een aangename, open sfeer en een mooi zicht op de tuin. De open keuken vormt het centrale hart van de woning en biedt alle ruimte voor gezellige familiemomenten.
Op de eerste verdieping bevinden zich 3 volwaardige slaapkamers en een comfortabele badkamer. Daarnaast is de woning uitgerust met een vaste trap naar de zolderverdieping, waar eenvoudig nog 2 extra slaapkamers, een bureau of hobbyruimte kunnen worden ingericht. Ideaal voor grotere gezinnen of wie graag toekomstgericht woont.
Hier geniet u nog van ruime inspraak in de afwerking. Keuken, badkamer en andere materialen kunnen nog volledig gekozen worden volgens uw eigen smaak en wensen.
Bent u op zoek naar een stijlvolle woning met extra ruimte en tal van mogelijkheden om ze volledig naar uw smaak af te werken? Dan is deze woning absoluut het ontdekken waard.
Aankoop mogelijk aan 6% btw op de constructiewaarde*
*onder voorwaarden
| Adres: | Trapezestraat 25/LOT16 Gistel |
| Referentie: | Trapezestraat 25 LOT 16 |
| Vraagprijs: | € 442.285/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 319 m² |
| Perceelbreedte: | 10,5 m |
| Perceeldiepte: | 29,7 m |
| Bewoonbare opp.: | 187 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 7,5 m |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
+32 50 69 52 51
kim@immodereeper.be