In een rustige en aantrekkelijke nieuwe verkaveling verrijst deze prachtige nieuwe verkaveling. Een perfecte combinatie van charme, ruimte en hedendaags wooncomfort.
Bij het betreden van de woning wordt u meteen verwelkomd door een lichtrijke leefruimte met grote raampartijen die zorgen voor een aangename sfeer en een mooi contact met de tuin. De open keuken vormt het hart van de woning en biedt alle mogelijkheden om een gezellige en functionele leefomgeving te creëren.
Op de verdieping bevinden zich 3 volwaardige slaapkamers, ideaal voor gezinnen, thuiswerk of hobbyruimte. De badkamer wordt praktisch ingericht met oog voor comfort en kwaliteit.
Een grote troef van deze woning is dat u nog inspraak heeft in de afwerking. Zowel de keuken, badkamer als andere materialen kunnen nog gekozen worden volgens uw eigen smaak en stijl. Zo maakt u van deze woning écht uw thuis.
Aankoop mogelijk aan 6% btw op de constructiewaarde*
* mits voldoen aan de geldende voorwaarden.
| Adres: | Zevekoteheirweg 44/LOT3B Gistel |
| Referentie: | Zevekoteheirweg 44 LOT 3B |
| Vraagprijs: | € 427.409/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 305 m² |
| Perceelbreedte: | 10,5 m |
| Perceeldiepte: | 30,9 m |
| Bewoonbare opp.: | 187 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 7,25 m |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
+32 50 69 52 51
kim@immodereeper.be