Op een rustige ligging vlak bij het centrum van Gistel, kan je deze mooie nieuwe verkaveling terugvinden.
De woningen combineren een landelijke woonomgeving met hedendaags comfort en een tijdloze architectuur.
Deze nog te bouwen woning is ontworpen met oog voor ruimte, comfort en functionaliteit. Via de inkomhal met gastentoilet en vestiaire kom je in de lichtrijke leefruimte met open, volledig geïnstalleerde keuken en aansluitende berging/wasplaats. Boven kan je drie volwaardige slaapkamers terugvinden. Daarnaast is er een vaste trap naar de zolderverdieping die de mogelijkheid heeft om nog met twee slaapkamers uit te bereiden.
Voor optimaal wooncomfort zijn zowel het gelijkvloers als de verdieping voorzien van vloerverwarming. Bovendien beschikt elke kamer en badkamer over een eigen thermostaatregeling.
De woning is standaard uitgerust met een aluminium carport.
Aankoop mogelijk aan 6% btw op de constructiewaarde*
*onder voorwaarden
| Adres: | Zevekoteheirweg 46-A/LOT2A Gistel |
| Referentie: | Zevekoteheirweg 46A LOT 2A |
| Vraagprijs: | € 430.714/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Perceeloppervlakte: | 319 m² |
| Perceelbreedte: | 10,5 m |
| Perceeldiepte: | 29,7 m |
| Bewoonbare opp.: | 187 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2026 |
| Gevelbreedte: | 7,5 m |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Noord |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja |
| Winkel: | Ja |
| School: | Ja |
| Kinderopvang: | Ja |
| Bank: | Ja |
| Ontspanning: | Ja |
| Restaurant: | Ja |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
+32 50 69 52 51
kim@immodereeper.be