Dit gezellig appartement bestaat uit een knusse woonkamer met ingerichte keuken, 1 slaapkamer en een ruime badkamer met aansluiting voor een wasmachine. Goed gelegen, nabij invalswegen en hartje Brugge.
| Adres: | Casenbrootlaan 5/0101 Sint-Michiels |
| Referentie: | Casenbrootlaan |
| Prijs: | € 710/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 49 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1995 |
| Op verdieping: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 10/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 21 m² |
| Keuken: | 9 m² |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| EPC Certificaat Nr.: | 20231016-0002463081-RES-2 |
| EPC Index: | 198,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| EPC Geldig tot: | 16/10/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |